עיצוב אתרים > תכנון ועיצוב אתרים תדמיתיים

לאתר תדמיתי במבצע - פנו היום:
 
במקומות רבים כבר הוזכר שאתר אינטרנט הינו הפנים של העסק... 
ביטוי זה אינו תלוש מהמציאות - נבין זאת טוב יותר אם נפנים שלאתר אינטרנט יש למעשה שתי מטרות המפורטות להלן - וחשוב ביותר להקפיד על הגשמתן.
 
א. תדמית, תדמית, תדמית
 
הצגת חזות מכובדת ה"מדברת" בשפתו של קהל היעד ו"משכנעת" אותו לפנות אליכם - היא למעשה המטרה הראשונית והחשובה של אתר האינטרנט. כאן נכנס לפעולה מעצב האתרים בוגר אחד מהמוסדות הגבוהים לעיצוב - שלו הידע והנסיון בתכנון ועיצוב אתרי אינטרנט במיוחד (להבדיל מעולם הדפוס).


סוכן מכירות - כמשל לאתר אינטרנט תדמיתי...
תארו לכם שאתם מעסיקים סוכן שטח שתפקידו לייצג אתכם ולהפגש עם לקוחות מתעניינים.
ודאי תרצו לדעת שסוכן השטח שלכם מגיע תמיד לפגישות כשהוא לבוש באופן מכובד, מתנסח באופן מכובד ויודע להתחבב על לקוחותיכם הפוטנציאלים, מעביר להם מסרים ברורים ומומחה ב"סגירת עסקה".
מנגד - ודאי לא תסכימו להיות מיוצגים ע"י סוכן הלבוש ברישול, מגיע לפגישות עייף, מגמגם ולא מגולח, ונותן ללקוחותיכם הפוטנציאלים תחושה של זלזול או חמור מכך - שהוא מעדיף לשוחח עם מישהו אחר...
זו למעשה מטרתו הראשונית של אתר האינטרנט - כ"סוכן" המייצג אתכם מול אותם גולשים ששמעו עליכם המלצה או קיבלו כרטיס ביקור - אתר האינטרנט חייב לדבר ב"שפה" המתאימה לקהל היעד שלכם, חייב להיות ברור ובעיקר חייב להוביל את המבקרים באתר לכדי ביצוע הפעולה הרצויה לכם.
פעולה זו עשויה להיות מילוי טופס התעניינות, רכישת מוצר באופן מקוון, הרשמה לרשימת תפוצה או פשוט יצירת קשר טלפוני...
 
תפקידו של מעצב האתרים - הרבה יותר מגרפיקה...

תכנון שגוי של האתר, ניסוח לא נכון של מסרים ואי-הבנה של קהל היעד שלכם עלול לפגוע קשות בביצועי האתר חמור מכך - בתדמית העסק שלכם.
מעצבי האתרים המנוסים של הוג'ימה יודעים שמטרת האתר היא לקיים יחס המרה גבוה (דהיינו - אחוז גבוה מקרב הגולשים באתר מבצעים את הפעולה שהוגדרה עבורם).
 
לחברת הוג'ימה נסיון וידע רב בתכנון, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט שמקיימים את ההבטחה - ומביאים לקוחות לעסק.


 
ב. חשיפה ללקוחות חדשים
 
"בתחום העסק שלי אנשים מגיעים אליי מפה לאוזן - אני לא ממש צריך אתר"...
טיעון זה נשמע לכם מוכר? ובכן, חשוב להבין שאתר אינטרנט הבנוי לפי תקני מנועי החיפוש (ובראשם גוגל כמובן) מביא לחשיפת העסק כלפי לקוחות פוטנציאלים חדשים, שמעולם לא שמעו עליכם אך כן מעוניינים בשירות אותו אתם מציעים - או מעוניינים לפתור בעיה/מצוקה בה נתקלו, ומפחשים מידע רלוונטי במנועי החיפוש השונים, ובראשם גוגל.
 
מעצב אתרים מנוסה, בוגר תואר בעיצוב ובעל ידע בתכנון אסטרטגיית מכירות - יידע לעצב את אתר האינטרנט שלכם לפי תקני גוגל המחמירים ביותר וכפועל יוצא ימשוך את קהל היעד הרצוי עליכם.
 
בדיקות המבוצעות באופן תדיר מעלות את המסקנה שרובם המוחלט של אתרי האינטרנט לא מקיימים את תנאי הבסיס של מנועי החיפוש.
לכן, התוצאות בשטח מוכיחות שאתר אינטרנט הבנוי באופן מיטבי למנועי החיפוש (ובראשם גוגל) מגיע למיקומים ריאלים בתוך זמן קצר יחסית ויניב פירות!

* אתרי אינטרנט הבנויים במערכת הוג'ימה - בנוסף לעלותם הנמוכה - מקיימים באופן מוקפד את תקני גוגל המחמירים ולכן מגיעים בתוך זמן קצר למיקום מכובד בגוגל - וללא עלות נוספת
 
ה"חוכמה" היא ניסוח רשימת מילות מפתח בשלב עיצוב ותכנון האתר - ויציקת ביטויים אלה כבר בעת הבנייה הראשונית של אתר האינטרנט, תוך הקפדה על פיזורם הנכון בקוד האתר - כל זאת ע"י איש מקצוע מומחה באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

מחקרים מוכיחים (וגם הנסיון המצטבר של הוג'ימה) שאתר אינטרנט הבנוי באופן מוקפד לפי תקני גוגל ומתחריו - מהווה כלי מצוין לחשיפת העסק כלפי קהלים חדשים, בדיקת רלוונטיות לשווקים חדשים ויצירת שיתופי פעולה מפתיעים שאלמלא אתר האינטרנט לא היו מתרחשים.
כפועל יוצא, העסק זוכה בלקוחות שלולא אתר האינטרנט לא היו יודעים על קיומו.
 
נשמח להפגש ולהסביר אודות חבילת המבצע התדמיתי לעסק - "חבילת אתר הכל כלול".
 
הקישו לפרטים או צלצלו: 077-500-30-70