פרסום ודפי נחיתה

הוג'ימה מתכננת, מנהלת ומפיקה עבור לקוחותיה קמפיינים (מסעות פרסום) באינטרנט לכל סוגי העסקים ובמסגרות תקציב מגוונות:
 
עיצוב ובניית דפי נחיתה יעילים   תכנון קמפיין באינדקסים   שילוב מודעות באתרי חדשות
קמפיין מודעות ברשתות חברתיות   ניהול, תכנון אסטרטגי ופיקוח כולל לקמפיין
 
דרך העבודה הייחודית של הוג'ימה מבטיחה לכם מקסימום תוצאות בעלות מינימלית ומוגדרת מראש.
 
 
לקמפיינים ברשת ודפי נחיתה - פנו היום:
 

חבילות שיווק וקידום ברשת
חבילות שיווק וקידום ברשת
כשאנחנו משווקים אותך ברשת - אנחנו עושים הרבה יותר מלעצב לך מודעה...
עסק קטן המעוניין להיחשף ולהביא את לקוחותיו הראשונים, ארגון המעוניין לייבא ולמכור את מוצריו, קהילה או קבוצה מוגדרת המעוניינת להגדיל את מספר חבריה הרשומים - כל אלה יכולים להפיק תועלת רבה משיווק חכם ברשת.
חברת הוג'ימה יודעת להגדיר תקציב קטן וחכם ע"פי יעדים ותוצאות שניתן למדוד - ולחלק את התקציב המוגדר למשימות נפרדות ומתוקצבות.
בדרך זו ניתן לנתב את חלק התקציב למקומות בהם הוא היעיל ביותר, דהיינו הביא ליחס המרה מיטבי של דפי הנחיתה וללקוחות הפונים הרבים ביותר.
שיווק ממוקד ברשתות חברתיות
שיווק ממוקד ברשתות חברתיות
לאחרונה חגגה הרשת החברתית "פייסבוק" את חציית מיליארד החברים הרשומים בה. שאר הרשתות החברתיות - טוויטר, לינקד-אין והשאר - לא שוקטות על השמרים וצומחות גם הן מדי יום ובקצב מרשים. המסקנה המתבקשת היא שכל עסק, חברה או ארגון החפצים לגדול, צריכים להיות נוכחים גם הם ברשתות החברתיות הרלוונטיות לתחום עיסוקם.
חברת הוג'ימה מכירה היטב את "כללי המשחק" ברשתות החברתיות ויודעת כיצד לנצל אותם לטובת לקוחותיה. יצירת דיונים ופעילויות סביב המוצר או השירות החדש שאתם מעוניינים לקדם, הפקה וניהול של מסעות פרסום כמודעות ממוקדות-קהל, יזום שיחות, דיונים ותגובות מייצרות-לידים לטובת הצמחת העסק שלכם - זו מומחיותנו.
עיצוב ובניית דפי נחיתה
עיצוב ובניית דפי נחיתה
מהו דף נחיתה? - הדף בו "נוחת" הגולש לאחר שהקיש על מודעה או קישור.
דף הנחיתה יכול להיות אחד מדפי אתר האינטרנט שלכם, או דף העומד בפני עצמו ללא קשר לאתר האינטרנט, אם קיים כזה.
בכל מקרה עיצוב נכון של הדף הוא קריטי. מחקרים מצביעים על שינוי דפוסי הפעולה של גולשי האינטרנט ובכלל זה קיצור הסבלנות אותה הם מקדישים לקריאת דפי רשת. לכן יש חשיבות רבה בהעברת מסר חד וברור - מסר ש"ידבר" בשפתו של קהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם.
אנשי הוג'ימה, בהיותם בוגרי מקצועות הפרסום והקופירייטינג בנוסף לכישורי עיצוב ונסיון בעולם האינטרנט, יודעים ליצור דפי נחיתה מהיעילים ביותר בשוק!
אנחנו יודעים שגולש המבקר בדף נחיתה שלכם מהווה לקוח פוטנציאלי שאסור לכם להפסיד - ודפי הנחיתה שלנו לא יתנו לו לחמוק...