קידום אתרים > קידום אורגני בגוגל

כללי – על קידום במנועי חיפוש

כמובן שלא ניתן ללמד בכמה שורות נושא מורכב כל כך (יש מקדמי אתרים ותיקים שיעידו לאחר שנים של קידום אתרים שהם עדיין לא יודעים הכל...) אך עבורכם – מבקרי אתר הבית של הוג'ימה – ניסחנו הסבר כללי:


קידום אתרים אורגני ניתן להסבר ע"י חלוקתו לשני נושאים עיקריים:

 
א. מבנה האתר: תוכן וקוד
 
נושא זה הינו החשוב ביותר בהשפעה על מיקומו של האתר בגוגל ובמנועי החיפוש האחרים.
ככל שהעמוד באתר שלכם יכיל תוכן (כלומר מלל = טקסט) רב, ייחודי ומממוקד יותר בנושא ספציפי - גוגל יציג אותו במיקום מוצלח יותר ברשימת תוצאות החיפוש. 
לשירותי קידום אתרים - פנו היום:
 

שימו לב: חלוקה נכונה של האתר לנושאים רלוונטים עוזרת לגוגל "להבין" ולנתח את האתר שלכם ולהציג אותו במיקום גבוה יותר עבור מי שחיפש את הנושא שבו עוסק האתר. אם תקפידו לתת לדפים באתר שמות זהים לחיפושים בגוגל - תקדמו את הופעת האתר שלכם במקומות מכובדים יותר במנועי החיפוש, ובראשם גוגלל כמובן.
  
האלגוריתם של גוגל (אותו חישוב מסובך וסודי שקובע איזה דף יקבל דירוג טוב ואיזה יקבל דירוג גרוע) מנסה לחקות את התנהגות הגולשים עצמם, וקובע מדד של ציון לדף ואך רלוונטיות של הדף לשאילתת החיפוש.

במילים אחרות: ככל שהדף באתר שלכם יכיל מידע מדויק ועשיר יותר לטובת האדם שחיפש את המושג הספציפי עליו שמתם דגש - גוגל "יעדיף" את הדף שלכם על-פני דפי אינטרנט אחרים.
 
* תוצאה זו לא מתרחשת בין-רגע, אלא מדובר בתהליך שאורך זמן רב, לעתים שבועות, בו גוגל אף בודק את התנהגות הגולשים בפועל וכיצד הם מגיבים לדף האינטרנט שלכם.

יש לשלב בתוכן האתר מילות מפתח שאנשים עשויים לחפש בגוגל ואשר מתאימות לנושא של האתר, למשל "חיסון נגד שפעת" או "קייטנה ברמת השרון".
כמו כן, כל אתר בנוי בבסיסו מקוד בשפת HTML והכוונה לקוד שנמצא "מאחורי הקלעים" של האתר ובעצם יוצר אותו. יש לשלב הגדרות מיוחדות בקוד האתר. הגדרות אלה "מדברות" עם גוגל וגורמות לו לתת לעמוד שלכם "ציון" גבוה יותר.

להוג'ימה יתרון אדיר בקידום אתרים
משום שכל אתר נבנה מראש לפי התקנים של מנועי החיפוש – כבר למן ההתחלה. הגדרות הקוד, המבנה ומילות המפתח – כולם משולבים באתר באופן אינטגרלי לטובת קידום איכותי בגוגל ודומיו.
הערה: הוג'ימה אינה משתמשת במנועי קידום אוטומטיים פסולים. מדובר בפיתוח ייחודי להוג'ימה, המשלב תובנה אנושית. וכך, בלי שתצטרכו להשקיע מחשבה או מאמץ - לאתר שלכם יש יתרון על פני אתרים אחרים פשוט כי הוא נבנה בהוג'ימה.

לשם המחשה, הקישו בגוגל את הביטוי "עיצוב וחיטוב לנשים". מתוך 465,000 תוצאות – האתר "הכושר שלך" מופיע במקומות הראשונים משום שהוא נבנה במערכת הוג'ימה. זה אינו קסם אלא פרי הפיתוח המיוחד ממנו נהנים לקוחות הוג'ימה.

אתר הבנוי בהוג'ימה: יתרון אדיר לקידום במנועי החיפוש ובראשם גוגל
 

ב. פעולות מחוץ לאתר - ובראשן קישורים מאתרים אחרים (קישורים חיצוניים)
 
ככל שאתרים איכותיים רבים יותר (כלומר אתרים שמדורגים במיקום טוב בגוגל) יצביעו אל עמוד מסויים באתר שלכם – גוגל יקדם את העמוד הנ"ל למיקום טוב יותר, עבור הביטוי שעליו לוחצים.
לדוגמא, אם באתר חדשות פופולארי מופיע הביטוי "אנרגיה סולארית" והביטוי הזה מהווה קישור (לינק) אל עמוד מסויים באתר שלכם – גוגל יקדם את העמוד באתר שלכם עבור הביטוי "אנרגיה סולארית" שהגולשים עשויים לחפש (הסבר תמציתי זה מתעלם מפרמטרים חשובים רבים כמו רלבנטיות החיפוש לתוכן העמוד ועוד. מטרתנו להביא את ההסבר הכללי בלבד).
כיצד גורמים אם כן לאתרים אחרים "להצביע", בצורה של קישור, אל האתר שלכם? ובכן, זהו אחד מסודות המקצוע של מקדמי האתרים המקצוענים...
כאמור, הסבר זה ניתן על קצה המזלג בלבד. לחפצים לדעת עוד - הוג'ימה מציעה הדרכה בנושא קידום אתרים.
 
לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ (ללא התחיבות) צלצלו: 077-500-30-70